Little John – jesteśmy dla Wszystkich kobiet!

Być może kojarzysz markę Little John dzięki kobiecym, a jednocześnie wygodnym ubraniom ciążowym i do karmienia. Cieszymy się, jednak chcielibyśmy zaprezentować Ci szerszy obraz marki – dla wszystkich kobiet, bez względu na ich sytuację życiową.

Na początku była…

…ciąża. Zdeterminowani chęcią połączenia wygody i pięknego wyglądu ubrań ciążowych stworzyliśmy sukienki, na które z chęcią każda ciężarna zamieniłaby rozciągnięte dresy. Doskonale wiemy, że w tym magicznym stanie Twój komfort jest rzeczą priorytetową. W połączeniu z kobiecym, ale nieco lejącym się fasonem otrzymaliśmy idealne ubranie bez względu na to, w którym miesiącu ciąży jesteś.

Lidia wygląda promiennie w ciąży. Jej blask podkreśla żółta Tiszertówka

A co po urodzeniu dziecka? W czasie karmienia masz przecież te same potrzeby dotyczące Twojego wyglądu. Zatem obok ubrań ciążowych postawiliśmy na specjalne sukienki do karmienia piersią, które dla jeszcze większego komfortu wyposażyliśmy w prosty suwak np. w Paryżance. Uwielbiamy takie praktyczne rozwiązania!

Tak elegancko karmi się w Paryżance.

Nie chcemy jednak rozstawać się z Tobą, gdy skończysz karmić. Pragniemy towarzyszyć Ci na każdym etapie Twojego życia, bo przecież kobiecości i dobrego samopoczucia nie mierzy się miarą „ciążową”. I tak z brandu dla kobiet w ciąży staliśmy się brandem dla kobiet. Po prostu. Kobiet dumnych z siebie, świadomych i pełnych miłości (do siebie i innych). Kobiet, które mają w planach zostać matkami, stać się prezeskami albo jednymi i drugimi. Jesteśmy dla kobiet bez podziału wiekowego, bo przecież to nie metryka determinuje naszą osobowość.

Asia z Leaderis Institute w drodze na spotkanie w Szmizjerce.

Co znajdziesz w ofercie Little John?

Niezmiennie stawiamy na wysoką jakość. Wyrażamy ją w naturalnych, przewiewnych materiałach, takich jak certyfikowana wiskoza celulozowa, len, bawełna i wełna (w planach). Więcej o naszym ekologicznym podejściu do produkcji przeczytasz tutaj. W czasach pandemii jeszcze bardziej doceniliśmy wygodę, dlatego znajdziesz też u nas miłe w dotyku ubrania homewear – bluzy i dresy do kompletu. Domowe spędzanie czasu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! A oprócz ubrań w codziennym użytku świetnie sprawdzą się też nasze akcesoria i gadżety. Wszystko z dbałością o etyczną produkcję i zrównoważony rozwój. Więcej na temat naszych wartości oraz asortymentu dowiesz się ze strony www.littlejohn.pl. Zapraszamy Cię do świadomych zakupów!

https://www.instagram.com/littlejohn.pl/

Dodaj komentarz