W ubraniach Little John każda kobieta, bez względu na wiek czy wygląd, ma poczuć się piękna i pewna siebie.

I już. Postanowione. To nasza misja, która przyświeca nam od samego początku.

Chcemy, byś w naszych ubraniach czuła się komfortowo – nawet jeśli zestawisz je z makijażem no make-up lub z włosami spiętymi w niedbały kok. Tymi projektami pragniemy wydobyć z Ciebie Twoją niezwykłą aurę. Mamy nadzieję, że w sukience czy dresach Little John będziesz emanować pewnością siebie i mocnym krokiem, z dobrym samopoczuciem przemierzać ścieżkami dnia codziennego. Nawet tymi najbardziej wyboistymi, bo w końcu takie jest życie, prawda?

Mam na imię Paulina i jako właścicielka firmy zapraszam Cię do naszego Małego Świata. Przoduje w nim kobiecość, feminizm i luźna atmosfera. Jesteś w ciąży, wychowujesz dziecko, a może skupiasz się na swojej pracy lub właśnie robisz doktorat? Każda kobieta ma swoją definicję spełnienia – najważniejsze, by była szczęśliwa. I każdą z nich chcę ubierać!

Być może kojarzysz nas właśnie z projektów ciążowych i do karmienia piersią. To nadal ważny aspekt marki, jednak chcemy pójść o krok dalej. W naszej sukience czujesz się jak bogini, a wcale nie jesteś w ciąży i być może nawet jej nie planujesz? Świetnie! Cenimy naturalność i bycie sobą. To dla nas zaszczyt, jeśli staniemy się częścią Twojego stylu.

Chińszczyzna? Tylko na talerzu. W Little John dbamy o wysoką jakość każdego ubrania.

Nie akceptujemy wizji spędzenia całego letniego dnia w poliestrowej sukience. Istny horror! Ale spokojnie możesz odetchnąć – w naszych ubraniach będzie to możliwe. Do ich produkcji używamy naturalnych materiałów, których nawet nie poczujesz na swojej skórze. Większość projektów wykonana jest z wiskozy celulozowej mającej certyfikat jakości OEKO-TEX 100, czyli z obrobionego włókna pochodzenia naturalnego. Planujemy „zaprzyjaźnić się” też z bawełną, wełną i lnem. Te materiały cechują się dużą przewiewnością i pozwalają skórze (oraz Tobie) swobodnie oddychać. Otrzymujesz więc produkt klasy premium, który będzie Ci towarzyszyć przez wiele wspaniałych chwil.

Zależy nam na szeroko rozumianej etycznej produkcji. Dla nas oznacza to szycie w Polsce oraz godne warunki pracy wszystkich osób, które przyczyniają się do powstania i dostarczenia ubrania z metką Little John do Twojego domu. Nieustannie dążymy do jak największego ograniczenia produkcji odpadów, a więc jak najbardziej ekologicznego pakowania i wysyłki produktów. To nasza cegiełka w budowie lepszej planety. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Cieszymy się, że jesteś tutaj!

Paulina i Zespół Little John

Zapraszam na nasz https://www.instagram.com/littlejohn.pl/