Dlaczego tworzymy ubrania ciążowe i do karmienia?

Marka Little John powstała w odpowiedzi na potrzeby mamy w ciąży, a następnie mamy karmiącej. Z potrzeby wyglądania stylowo i atrakcyjnie, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu i wygody – bo przecież w tym magicznym okresie ciąży i karmienia to wygoda determinuje nasz styl.
 
Nasze ubrania wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów, posiadających certyfikat jakości OEKO-TEX 100. Większość naszych produktów wykonana jest z wiskozy celulozowej. To włókno pochodzenia naturalnego poddane odpowiedniej obróbce. Ubrania z wiskozy są niezwykle przewiewne, pozwalają skórze oddychać. Poza tym tkanina wykazuje właściwości higroskopijne.
Dzięki niewielkiemu dodatkowi elastanu sukienki marki Little John wyglądają idealnie na zmieniającym się ciele kobiety zarówno w czwartym, jak i dziewiątym miesiącu ciąży.
 
Nasza firma nieustannie dąży do ograniczania produkcji odpadów i jak najbardziej ekologicznego procesu pakowania i wysyłki produktów.
 
Szyjemy wszystkie ubrania w Polsce, w szwalniach, które starannie wybieramy i osobiście doglądamy.
 

Kto tworzy markę Little John?

Cześć,   jestem Paulina i od jesieni 2019 jestem właścicielką marki Little John. Jestem mamą dwóch dziewczynek i dobrze rozumiem potrzeby kobiet ciężarnych, po porodzie i karmiacych.   Przed pierwszą ciążą byłam lektorem języka angielskiego, prowadziłam własną szkołę przy wsparciu cudownych ludzi i zdobyłam bezcenne doświadczenie biznesowe. Miałam okazję wypróbować swoje zdolności projektowe jako współautorka popularnej marki wnętrzarskiej. Ostatecznie, po urodzeniu drugiego dziecka zdecydowałam się na studia artystyczne. Jestem absolwentką studiów na Wydziale Architektury ASP w Warszawie i często szukam inspiracji do swoich projektów właśnie w architekturze. Jestem fanką klasycznych fasonów w nowoczesnym wydaniu. Kocham i doceniam moc kolorów.   Mam nadzieję, że polubicie moje kolekcje <3