Szwalnia

Little John od kuchni – czyli jak i gdzie powstają sukienki.

To w tej polskiej szwalni powstają gotowe sukienki i dresy do karmienia marki Little John. Najpierw dostarczam do szwalni gotowe wykroje, materiały i pasmanterię. Następnie omawiam szczegóły odszycia z główną krawcową.

nóż przemysłowy w szwalni

Krawcowe wycinają wykroje z papieru, a potem wycinają materiał według wzoru. Używają do tego specjalnego noża przemysłowego. Taki nóż może przeciąć jednocześnie kilkadziesiąt warstw materiału. Dzięki temu krawcowe są w stanie wykroić wiele elementów w krótkim czasie i realizować hurtowe zlecenia.

ręczne poprawki

W zależności od rozwiązań zaproponowanych przez konstruktorkę, krawcowe zszywają ze sobą elementy za pomocą różnych maszyn do szycia. Stebnówka i owerlok to ich podstawowe rodzaje.

Po zszyciu wszystkich elementów panie doszywają do produktu metki odzieżowe. Gotowa sztuka jest prasowana żelazkiem parowym. Taka profesjonalna przemysłowa stacja parowa jest bezlitosna dla każdego zagniecenia. Następnie, krawcowe pakują gotową sukienkę w cienką torebkę foliową, która zabezpiecza towar przed zabrudzeniem podczas transportu do magazynu.

Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce. Priorytetem jest dla nas jakość, którą doceniają tysiące naszych zadowolonych klientek. Dziękujemy za każdą wiadomość, za telefony i recenzje. Dodajecie nam skrzydeł!

Cześć,   jestem Paulina i od jesieni 2019 jestem właścicielką marki Little John. Jestem mamą dwóch dziewczynek i dobrze rozumiem potrzeby kobiet ciężarnych, po porodzie i karmiacych.   Przed pierwszą ciążą byłam lektorem języka angielskiego, prowadziłam własną szkołę przy wsparciu cudownych ludzi i zdobyłam bezcenne doświadczenie biznesowe. Miałam okazję wypróbować swoje zdolności projektowe jako współautorka popularnej marki wnętrzarskiej. Ostatecznie, po urodzeniu drugiego dziecka zdecydowałam się na studia artystyczne. Jestem absolwentką studiów na Wydziale Architektury ASP w Warszawie i często szukam inspiracji do swoich projektów właśnie w architekturze. Jestem fanką klasycznych fasonów w nowoczesnym wydaniu. Kocham i doceniam moc kolorów.   Mam nadzieję, że polubicie moje kolekcje <3

Dodaj komentarz