Wspieram małe polskie firmy i biznes znajomych.

“Zamierzam kupić jak najwięcej świątecznych prezentów na stronach znajomych w tym roku! Odmawiam oddawania pieniędzy w bogatych miejscach, kiedy mogę pomóc przyjaciołom i rodzinie ❤️Wolę kupować od przyjaciół 👫, którzy mają małe sklepy detaliczne lub stronę internetową na skalę ludzką, ponieważ tak jest łatwiej, wygodniej i dostaje najlepszą obsługę klienta… Poza tym pomagam komuś konkretnemu do osiągnięcia swoich celów!”

Taki wpis krąży w internetach od jakiegoś czasu i zapewne widzieliście go już na tablicach swoich znajomych. Całym sercem wspieram taką pożyteczną dla małych biznesów akcję. Jeśli robicie coś fajnego, albo ładnego, albo może chcielibyście polecić nam czyjeś usługi lub produkty to możecie to śmiało zrobić w komentarzach pod tym postem. Od siebie z czystym sumieniem mogę polecić:

Luna Mood Jewellery modną, delikatną biżuterię w minimalistycznych formach

Leaderis Institute konkretne szkolenie z pewności siebie, które potrafi odmienić bieg wydarzeń i pomoże osiągnąć sukces. Asia Burnos to wspaniała, empatyczna osoba, promotorka wszystkich kobiet, która potrafi zadbać o swoje kursantki. To cudowny pomysł na prezent dla ukochanej osoby lub dla siebie!

enjot_goods cudowne i ponadczasowe skórzane torebki, szyte w małej manufakturze. Nie znamy się osobiście, ale mam cudowne doświadczenia zakupowe z tą dziewczyną. Takich ludzi nam trzeba!

Kobieta Inwestuje – Anna Smolińska wartościowe treści w książce, szkoleniu i na blogu, dzięki którym z łatwością można zapanować nad domowym budżetem, a nawet inwestować. Ania to profesjonalistka. Dzięki jej konkretnym radom możesz wreszcie uzbierać pieniądze na realizację swoich marzeń.

z.mobilizuj się z Martą trenerka osobista, autorka wyzwań fitnessowych, ebooków z przepisami i człowiek-rakieta. Zaraża pozytywną energią i warto ją od niej czerpać. Pozytywna dziewczyna!

Pyszne jedzenie WypasAnie

Kuncer – lody autorskie

Cześć,   jestem Paulina i od jesieni 2019 jestem właścicielką marki Little John. Jestem mamą dwóch dziewczynek i dobrze rozumiem potrzeby kobiet ciężarnych, po porodzie i karmiacych.   Przed pierwszą ciążą byłam lektorem języka angielskiego, prowadziłam własną szkołę przy wsparciu cudownych ludzi i zdobyłam bezcenne doświadczenie biznesowe. Miałam okazję wypróbować swoje zdolności projektowe jako współautorka popularnej marki wnętrzarskiej. Ostatecznie, po urodzeniu drugiego dziecka zdecydowałam się na studia artystyczne. Jestem absolwentką studiów na Wydziale Architektury ASP w Warszawie i często szukam inspiracji do swoich projektów właśnie w architekturze. Jestem fanką klasycznych fasonów w nowoczesnym wydaniu. Kocham i doceniam moc kolorów.   Mam nadzieję, że polubicie moje kolekcje <3

Dodaj komentarz